Vilkyčių bibliotekoje – kalėdinių atvirukų dirbtuvėlės

Lapkričio 29 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vilkyčių filiale vyko miniatiūrų-atvirukų parodos „Žiemos sveikinimai“ pristatymas, dalyvaujant Kintų Vydūno kultūros centro kultūrinių renginių organizatorei Lijanai Gatelienei. Renginys skirtas akcijai „Knygų Kalėdos‘2017“.

Autorė, pasakodama apie atvirukų gamybą, prisiminė savo vaikystę, kai buvo tradicija kiekvienam artimam žmogui didžiųjų švenčių proga nusiųsti sveikinimo atviruką. L. Gatelienė nuo pat vaikystės puoselėjo rankų darbo atvirukų gamybą. Ligi šiol ji išsaugojo draugų ir artimųjų dovanotus atvirukus. Nuo to kilo idėja sukurti savotiškus paveikslėlius-miniatiūras, skirtas įvairioms progoms: Kalėdoms, Velykoms, gimtadieniams, vestuvėms ir daugeliui kitų švenčių.

Artėjant Kalėdoms renginio dalyviai turėjo galimybę pasimokyti ir patys susikurti šventinį atviruką. Entuziazmas buvo labai didelis ir darbas su menininkės pateiktais pavyzdžiais (iškirptomis žvaigždėmis, snaigėmis, rutuliukais, eglutės formos trafaretais) sekėsi sklandžiai. Kūrybinė nuotaika užvaldė ne tik vaikus, bet ir suaugusius.

Vilkyčių bibliotekoje miniatiūrų-atvirukų paroda „Žiemos sveikinimai“ veiks iki gruodžio 8 d.

Renginio pabaigoje bibliotekininkės paragino skaitytojus aktyviai dalyvauti gruodžio mėnesį vykstančioje akcijoje „Knygų Kalėdos“ ir padovanoti bibliotekai perskaitytas mėgstamas knygas.

 

Palmyra Jančauskienė, Sandra Genienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vilkyčių filialo bibliotekininkės

Spausdinti
Facebook komentarai