Gimtadienio dovana Lietuvai – floristinė kompozicija

Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Saugų filiale vasario 14 d. surengtas edukacinis užsiėmimas „Mano Lietuva“, kuriame dalyvavo Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos 1–4 klasių kūrybinių darbelių studijos moksleiviai. Užsiėmimą vedė mokytoja Julija Jauniuvienė.

Mokytoja klausė vaikų, kokie žodžiai jiems yra svarbūs. Vaikai vienas po kito vardijo jiems reikšmingus žodžius. Kiekvienas žodis – trispalvė, mes, laisvė, kalba, miškas, jūra, svajonė, ežerai, pievos, tėvynė – simbolizavo tai, kas moksleiviams atrodo svarbu. Jų nuomone, kiekvienas žodis yra skirtinga istorija. Visiems vieningai sutarus, kad jie nuo vaikystės myli savo gimtinę ir kitos tokios brangios nėra ir negali būti, imtasi kūrybinio darbo.

Užsiėmimo vedėja iš anksto buvo paruošusi medžiagas ir apgalvojusi kūrybinį procesą. Vaikai, atidarę dėžutes, išvydo džiovintas gėles ir žoles – puikias apdailos medžiagas floristiniam darbeliui. Susidomėję siūloma užduotimi – iš žiedelių, šakelių ir lapelių sudėti kompoziciją „Lietuvai – 100“ – visi palinko prie savo floristinių darbelių.

 

 

Violeta Astrauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Saugų filialo globėja

Spausdinti
Facebook komentarai