Fotografijų parodoje – 100 akimirkų Lietuvai

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Katyčių  filialo lankytojų, užsukančių į biblioteką, dėmesį traukia fotografijų  paroda „Gamtos akimirka“, veikianti nuo rugsėjo 8 dienos. Ši vaizdinga paroda atkeliavo iš kaimyninės seniūnijos – Žemaičių Naumiesčio Žalpių kaimo.  Tame kaime gyvena parodos autorė Vilija Eičienė, kuri nuo vaikystės svajojo fotografuoti. Ir dabar, būdama brandaus amžiaus, savo svajonę ji įgyvendino.

Katyčių bibliotekos lankytojų pageidavimu rugsėjo 28 d. vyko šios parodos pristatymas, dalyvaujant autorei.

Vilija Eičienė dalyvavo Šimtmečio projekte „LT100: mano kelionė Lietuvai“. Žaidimo formos projektas kvietė keliauti po Lietuvos regionus, aplankyti 100 taškų, fiksuoti akimirkas bei dalintis savo gražiausiomis nuotraukomis tinklalapyje www.100kelione.lt. Taip prasidėjo Vilijos kelionė po Lietuvą, pradedant nuo Hugo  Šojaus dvaro Šilutėje. Vėliau fotografijų autorė vyko į Šilalę, Ignaliną, Zarasus ir kitas vietoves. Pamažu dėliojosi kelionės žemėlapis. Apvažiuoti visi Lietuvos regionai.

Norėdama, kad prisiminimui išliktų gražiausios šios kelionės akimirkos, visas fotografijas parodos autorė sudėjo į vaizdo įrašą ,,Mano dovana Lietuvai“, kurį  ir pristatė renginio metu. Buvo įdomu stebėti jos kelionę įspūdingomis gimtojo krašto vietomis. Susitikimo dalyviai virtualiai pakeliavo po Lietuvą, pamatė, kokia iš tiesų  ji yra unikali ir graži. Autorei linkėta ir toliau fiksuoti gražiausias Lietuvos vietoves.

 

 

Marina Lodusova,

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos

Katyčių filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai