Knygų Kalėdos atkeliavo į Pašyšių biblioteką

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau aštuntą kartą po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime naujų knygų šalies bibliotekoms. Bibliotekos lankytojai, dalyvaudami minėtoje akcijoje, ir šiais metais bibliotekos fondą papildys naujomis knygomis.

Labai džiugu, kad didžiausių metų švenčių spindesyje prisimename knygą, o skaitymo valandėlės Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Pašyšių filiale tampa prieššventine tradicija. Jau antrus metus bibliotekoje vyksta kalėdiniai skaitymai ,,Kalėdų pasaką angelas sekė…“

Šiais metais, gruodžio 14 dieną, Juknaičių pagrindinės mokyklos Pašyšių skyriaus mokinukai pristatė žiemos istorijas, o mamos skaitė kalėdines pasakas. Bibliotekininkė kartu su mokytojomis, pasitelkusios šešėlių teatro personažus, inscenizavo Salomėjos Nėries ,,Senelės pasaką“. Vaikai ne tik susipažino su šešėlių teatro žanru, bet ir patys galėjo išbandyti lėlių teatro aktoriaus profesiją.

Bibliotekininkė padėkojo vaikams ir tėveliams už geranoriškumą, pasidžiaugė gražiu bendradarbiavimu, jaunuosius skaitytojus apdovanojo knygelėmis. Renginio pabaigoje visi žaidė kalėdinį žaidimą ,,Nykštuko dovana“, kad šventinis laikotarpis neprailgtų ir kalėdinė nuotaika dar labiau užburtų.

Renginys skirtas akcijai „Knygų Kalėdos“.

Danutė Adomavičienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Pašyšių filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai