Šventė ir viktorina Usėnuose artėjančiai Tarptautinei moters dienai

Kovo 7-osios pavakarę moterų šypsenos ir juokas skambėjo Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Usėnų filiale. Čia rinkosi moterų komandos paminėti Tarptautinę moters dieną. Šventėje ir viktorinoje dalyvavo net 7 komandos: Usėnų bendruomenės, UAB „Goldengrass“, mokyklos, etnografinio teatro „Negelys“, seniūnijos, senjorių ir vokalinio ansamblio „Smiltė“. Komandų atsakymus vertino teisinga ir kompetentinga komisija, kurią sudarė vyrai.

Pirmiausia komandos turėjo prisistatyti, susigalvoti komandos pavadinimą. Vėliau vienas po kito buvo užduodami klausimai. O jų būta įvairių. Gana rimtų: kas pirmoji moteris, kandidatavusi Lietuvos prezidento rinkimuose, kelintais metais? Kuriais metais pirmą kartą buvo minima Tarptautinė moters diena? Kas ir kada išrado indaplovę? Pasitaikė ir šmaikščių klausimų: kada moterys pradėjo avėti aukštakulnius? Kodėl liliputas, kuris gyvena 20 aukšte, liftu visada važiuoja tik iki 10 aukšto? Pusė viktorinos klausimų buvo muzikiniai.

Skaičiuojant komandų surinktus balus, skambėjo moterų vokalinio ansamblio „Smiltė“ atliekamos dainos. Vakarą vedė etnografinio teatro „Negelys“ vadovė Jūratė Daugalienė.

Komisijos vyrai ilgai skaičiavo balus – atėmė, sudėjo, dalino ir daugino. Tik jie žinojo, kaip skaičiuoti, bet visos komandos surinko vienodą balų skaičių. Komandų rezultatus apibendrindamas seniūnas paaiškino, kad septintos ir šeštos vietos niekas neužėmė, penkta ir ketvirta vieta irgi niekam neskirta, iki trečios ir antros vietos truputį trūko, tad visos komandos užėmė pirmąją vietą.

Komandų narės buvo apdovanotos gėlėmis, saldžiomis dovanomis. Gražius sveikinimo žodžius tarė vyrai. Visiems susirinkusiems ir prisidėjusiems prie renginio organizavimo padėkojo bibliotekininkė ir bendruomenės pirmininkė.

Šventė tęsėsi prie skanėstais nukloto stalo. Ilgai dar tą vakarą skambėjo dainos, moterų juokas.

 

Aldona Rauktienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Usėnų filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai