Pažintinė pamokėlė pirmokams Usėnų bibliotekoje

 

Rugsėjo 10 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Usėnų filiale vyko pažintinė pamokėlė „Aš esu biblioteka“, dalyvaujant Usėnų pagrindinės mokyklos pirmos klasės mokiniams.
Jauniesiems skaitytojams buvo paaiškinta, kur jie gali rasti vaikų literatūros, kaip išsirinkti knygeles, kaip galima susirasti reikiamą informaciją enciklopedijose. Pirmokai turėjo susipažinti su bibliotekos taisyklėmis, kad galėtų tapti tikrais skaitytojais. Džiugu, jog visi žinojo, kaip bibliotekoje reikia elgtis: negalima garsiai kalbėti, bėgioti, trukdyti kitiems skaitytojams. Būsimi skaitytojai buvo supažindinti su knygų išdavimo ir grąžinimo tvarka. Pirmokai pasižadėjo gražiai elgtis su knygelėmis, jas saugoti, kad grąžinant į biblioteką jos būtų švarios ir nesuplėšytos.
Šiuo metu Usėnų bibliotekoje eksponuojama paroda „Antanas Smetona (1874–1944) – signataras, prezidentas, tautininkas“, tad pirmokai apžiūrėjo parodą ir buvo supažindinti su pirmuoju Lietuvos prezidentu.
Visi pirmokai pasirinko po knygelę, mokantys skaityti jas paskaitė. Biblioteką mokiniai paliko gerai nusiteikę ir turėdami daug klausimų, į kuriuos jiems padės atsakyti lentynose gyvenančios knygos.

 

Onutė Miliauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Usėnų filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai