Literatūros popietė „Kalėdų belaukiant“

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filiale gruodžio 18 dieną į literatūros popietę „Kalėdų belaukiant“ rinkosi Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos pradinukai kartu su mokytojomis Virginija Lidžiuviene ir Sonata Kurmiene.

Štai ir vėl ant slenksčio Kalėdos, kai naktis yra ilgiausia, diena – trumpiausia,  o aplinkui vyksta stebuklai, nesvarbu, kad už lango nėra sniego.

Popietės pradžioje mokiniai sužinojo, kad čia vykstantį renginį Kalėdų Senelis stebės nuotoliniu būdu, o lankys juos Kūčių vakarą arba  Kalėdų rytą. Susirinkę pradinukai papasakojo, kad labai laukia Kalėdų Senelio. Kiekvienas iš jų jau parašė laiškus, daro gerus darbus ir, žinoma, mokosi eilėraštukų, dainelių ir žaidimų.

Literatūros popietėje dalyvavo buvusi Gardamo bibliotekos bibliotekininkė Laima Butkutė. Ji papasakojo, kaip dovanos pasiekia vaikus, apie talkininkus nykštukus ir kalėdinius stebuklus. Kiekvieną mokinuką viešnia apdovanojo savo gamybos angeliuku.

Norint kažką gerai išmokti reikia mokytis ir kartoti, tad susirinkę pradinukai deklamavo eilėraščius, skirtus Kalėdų šventėms.

Laikas prabėgo neįtikėtinai greitai. Mokiniai klausėsi Kalėdų Senelio  laiško, jo palinkėjimų. Jie sužinojo, kad stebuklai vyksta kiekvieną dieną, tik reikia juo pastebėti, vaišinosi po Kalėdų eglute jiems paliktais gardumynais.

Renginys skirtas akcijai „Knygų Kalėdos“.

                                                Vrginija Langienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Gardamo filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai