Viktorinoje vaikai pasitikrino žinias apie gamtą

Saulėtą rugpjūčio 7-osios popietę Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Bikavėnų filialo jaunieji lankytojai buvo pakviesti pasitikrinti savo žinias viktorinoje „Ar gerai pažįsti tave supančią gamtą“.

Viktoriną sudarė 30 klausimų su pateiktais atsakymais. Dalyviams reikėjo pasirinkti teisingą atsakymą. Buvo ir linksmų, ir lengvų  klausimų, o buvo ir tokių klausimų, kai galvelę vaikai turėjo gerokai pasukti.  Viktorina paruošta pateikčių forma, kad būtų įdomesnė ir vaizdingesnė.

Išgirdę paskutinį klausimą ir pažymėję atsakymą, dalyviai nekantravo sužinoti teisingus atsakymus.  Sunkiausiai sekėsi atsakyti į klausimą: „Kieno veislė yra Raudonieji makintošai?“ Dauguma galvojo, kad tai yra šunų veislė, tačiau pasirodo, kad tai – obuolių veislė.

Pasitikrinę atsakymus, suskaičiavę, kiek kuris dalyvis surinko teisingų atsakymų, paaiškėjo, kad viktorinos nugalėtoja tapo 27 teisingus atsakymus pasirinkusi dalyvė Agota. Jai buvo įteiktas prizas – Gintarės Adomaitytės knygelė „Debesėlis ieško vardo“. Likusieji buvo pamaloninti saldžiais prizais.

Popietė užbaigta diskusijomis apie vasaros atostogas ir artėjančius mokslo metus.

 

Gintarė Bagdonienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Bikavėnų filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai