Bikavėnuose paminėta Tarptautinė Žemės diena

Bikavėnuose paminėta Tarptautinė Žemės diena

Kiekvienais metais, kovo 20 dieną, minima Pasaulinė Žemės diena. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. 1971 m. Jungtinės Tautos pavasario lygiadienį paskelbė Pasauline Žemės diena

Šią dieną diskutuojama aplinkosauginėmis temomis ir raginama priimti palankius aplinkai sprendimus. Mums atrodantys maži darbai (pvz., elektros ir popieriaus taupymas) padeda tausoti medienos išteklius bei elektrą.

Šiai dienai paminėti Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Bikavėnų filiale jauniesiems bibliotekos bičiuliams surengta popietė „Žemė – mūsų namai“. Jos metu bibliotekininkė pateikė informaciją, kodėl ir kaip minima Pasaulinė Žemės diena. Popietės dalyviai  pakviesti savo žinias pasitikrinti viktorinoje. Ją pradėjus pasipylė įvairiausios emocijos: ir nuostaba, ir džiaugsmas, netgi pyktis perskaičius sunkesnį klausimą. Žaidėjams buvo paaiškinta, kad esmė yra iš viktorinos pasisemti kuo daugiau žinių, o ne joje pirmauti.

Baigę viktoriną susirinkusieji pradėjo kūrybinį darbą. Piešė plakatą „Žemė – mano namai“. Jaunieji popietės dalyviai,  pasitelkę savo vaizduotę, nupiešė puikų plakatą.

 

Gintarė Bagdonienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Bikavėnų filialo bibliotekininkė

Bikavėnuose paminėta Tarptautinė Žemės diena Bikavėnuose paminėta Tarptautinė Žemės diena Bikavėnuose paminėta Tarptautinė Žemės diena

Spausdinti
Facebook komentarai