Robotikos dirbtuvėlės surengtos Kintų ir Priekulės seniūnijų vaikams

Įgyvendinant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialo projektą „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai – 2“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės, liepos 28 dieną vyko užsiėmimas „Robotika“. Užsiėmime dalyvavo patys jauniausi projekto dalyviai – Kintų pagrindinės mokyklos vasaros darželio grupė.

Priekulės socialinių paslaugų vaikų dienos centro auklėtiniai ne kartą jau lankėsi Šilutės F. Bajoraičio  viešosios bibliotekos Kintų filiale. Vasario mėnesį jaunimas dalyvavo robotikos dirbtuvėlėse. Jiems taip patiko šis užsiėmimas, tad rugpjūčio 11 dieną jie mielai dalyvavo dar vienose robotikos dirbtuvėlėse.

Džiugu, kad apie vykdomą projektą „Robotų ir savo krašto tyrinėtojai – 2“ žino ne tik Šilutės rajone, bet ir už jo ribų.

Dalyviai konstravo, programavo, mokėsi, bandė, klydo ir vėl iš naujo rinko robotukus, lenktyniavo ir  tokiu būdu išbandė inovatyvią technologiją. Buvo malonu matyti vaikų šypsenas. Dar neišėję iš bibliotekos jie vienas su kitu dalinosi įspūdžiais.

Rengiant šiuos užsiėmimus prisidedama prie LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamos iniciatyvos „Atverk duris vasarai“.

 

Vitalija Vyšniauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai