kelione kokliu motyvais

Dovana F. Bajoraičio viešajai bibliotekai – stalo žaidimas „Kelionė koklių motyvais“

kelione kokliu motyvais

Rudenį trys klaipėdiečiai – meno projektų koordinatorė Žana Jegorova, Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto mokslo darbuotoja dr. Raimonda Nabažaitė, ir tapytojas Rodionas Petrovas (Rodion Petroff) sukūrė pažintinį stalo žaidimą „Kelionė koklių motyvais“, kuris yra glaudžiai susijęs su Klaipėdos istorija. Jame vaizduojami kokliai priklauso Mažosios Lietuvos istorijos muziejui.

Šis žaidimas kviečia prisiliesti prie krosnių istorijos (tai artima ir Šilutės kraštui). Žaidėjai žaisdami artimiau prisilies prie archeologijos ir jos ypatumų, daugiau sužinos apie Europos istoriją, mieste vyravusią prekybą, garsių menininkų kūrybą, krosnis, gaisrų pasekmes, daiktų ir amatininkų migraciją, kt.

Žaidimas leis pajusti viduramžių ir naujųjų laikų Mėmelio dvasią. Žaidėjas keliaus, atras, varžysis su kitais, kas greičiau surinks trijų koklių kombinaciją, susipažins su XIV–XVI a. krosnių ir koklių motyvais paremtais pasakojimais.

Šį stalo žaidimą, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos, gali žaisti ir vaikai, ir suaugę. Žaidimas pasieks ir kai kuriuos Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos filialus.

Informaciją pateikė
Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus vedėja Vita Gerulienė

Spausdinti
Facebook komentarai