Vaikai parodė spektaklį

Vaikai parodė spektaklį, sukurtą pagal ukrainiečių liaudies pasaką

Balandžio 6 dieną Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko lopšelio-darželio „Žibutė“ auklėtinių pamokantis pasirodymas, parengtas pagal ukrainiečių liaudies pasaką „Pirštinė“.

Įdomiausia tai, kad jaunieji aktoriai (Natalija Baibaraušaitė, Danielius Kudrešovas, Agota Nausėdaitė, Agnė Pocevičiūtė, Sofija Petruškevičiūtė, Emilis Kudrešovas) buvo vos ketverių metų. Stebėtina, kad tokio amžiaus vaikai gaili tekstą perteikti su tokia įtaigia intonacija. Tai parodo ne tik  gerus kalbos gebėjimus, bet ir specialistų nuoširdumą dirbant su savo auklėtiniais.

Tai ne pirmas įstabus šio vaikų lopšelio-darželio teatralizuotas pasirodymas. Vaikučius pasirodymui paruošė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vitalija Stankaitienė, atlydėjo direktoriaus pavaduotoja Danguolė Razantienė, socialinė pedagogė Arnesta Kuizinienė, meninio ugdymo mokytoja Lina Vaičionienė, auklėtojos padėjėja Gintarė Ežerskė.

Renginiui pasibaigus Šilutės Pamario progimnazijos pirmokai (mokytoja Edita Šeputienė) visiems žiūrovams padovanojo savos kūrybos rankdarbį – atviruką su velykiniu palinkėjimu.

 

Vita Gerulienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus vedėja

Vaikai parodė spektaklį Vaikai parodė spektaklį Vaikai parodė spektaklį Vaikai parodė spektaklį

Spausdinti
Facebook komentarai