A4-plakatas-spaudai

Kviečiame dalyvauti konkurse „Atsakingas skaitytojas“

Elektronikos platintojų asociacija (EPA) organizuoja aplinkosauginį šalies bibliotekų konkursą, kuriame gali dalyvauti šalies viešosios bibliotekos ir jų filialai. Projektas skirtas šviesti gyventojus apie tinkamą elektronikos bei baterijų atliekų rūšiavimą. Konkurso partneriai – Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija ir Lietuvos bibliotekų draugija.

Projektas vyksta nuo 2022 m. balandžio mėn. pradžios iki 2022 m. gruodžio mėn. pabaigos. Jo metu Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos, miestelių ir kaimų filialų lankytojai raginami rūšiuoti ir iš namų atnešti senas baterijas bei kitus smulkius neveikiančius ar nenaudojamus elektronikos prietaisus (pvz., plaukų džiovintuvus, elektrinius virdulius, elektroninių detalių turinčius žaislus ir pan.).

Bibliotekų lankytojai projekto metu  bus raginami rūšiuoti ir iš namų atnešti senas baterijas bei kitus smulkius neveikiančius ar nenaudojamus elektronikos prietaisus (pvz., plaukų džiovintuvus, elektrinius virdulius, elektroninių detalių turinčius žaislus ir pan.).

Nemokamo stambiosios elektronikos (pvz., skalbimo mašinos, šaldytuvai, gartraukiai, šildymo prietaisai ir pan.) atliekų išvežimo iš namų formą bus galima užpildyti bibliotekose. EPA surinkėjai,  atvykę surinkti smulkiosios elektronikos atliekų į biblioteką, tą dieną išveš ir užregistruotus stambiosios elektronikos prietaisus iš gyventojų namų.

Daugiau informacijos apie konkursą suteiksime Jums atvykus į Šilutės F. Bajoraičio viešąją biblioteką (I aukštas, Tilžės g. 10) arba paskambinus telefonu (8 441) 77 137.

Kvietimas

Spausdinti
Facebook komentarai