mergaičių pasirodymas

Kalėdų eglės įžiebimo šventė Traksėdžiuose

Kalėdų eglutės įžiebimas – tai šventė, kai mus visus apgaubia pasakos ir stebuklai. Traksėdžių Kalėdinės eglės įžiebimas subūrė visą bendruomenę, džiaugiamės, kad į šią tradicinę šventę nuolat susirenka gausus būrys vietinių gyventojų, o šiemet jų buvo ypatingai daug. Mūsų eglutė išskirtinė, ji pasodinta prieš daugelį metų ir kasmet pasistiebia po truputį į viršų. Mes ją papuošiame savo rankų darbo žaisliukais, šiemet karaliavo įvairiaspalvės žvaigždės. Nuoširdus ačiū visiems, kurie gamino papuošimus šiai eglutei ir padėjo ją papuošti.
Šiai šventei asociacija „Traksėdžių viltis“ ir F. Bajoraičio VB Traksėdžių filialas kruopščiai ruošėsi iš anksto. Šventinio koncerto metu puikiai pasirodė specialiai šiai progai suburtas mergaičių ansamblis, kurį parengė muzikantas Jonas Jurkšas bei Aldona Potrienė. Aktyvioji Airida Labutytė ne tik dainavo, bet griežė ir smuiku. Talentingasis akordeonistas Majus Vilkas savo muzikavimu sulaukė didžiulių ovacijų ir aplodismentų. Jaunosios bibliotekos skaitovės nuoširdžiai deklamavo eilėraščius apie eglutę ir Kalėdas. Šventėje apsilankė ir Kalėdų senelis su šauniąja snieguole, kurie visus užkrėtė džiugia nuotaika, dalijo dovanas koncerto atlikėjams, o visus susirinkusiuosius vaišino saldumynais bei kvietė kartu įžiebti gražuolę eglę. Už eglės pasilėpusi laukė Linksmoji Meškutė, pradžiuginusi ir mažą, ir didelį. Eglutė įžiebta, dangų nutvieskė fejerverkai. Susirinkusiuosius su artėjančiomis šventėmis sveikino Traksėdžių bibliotekos bibliotekininkė einanti ir asociacijos „Traksėdžių viltis“ pirmininkės pareigas. Pasidžiaugė nuoširdžiu bendravimu ir dėkojo visiems, kurie padėjo sukurti gražią, šiltą ir nuotaikingą šventę.
Tikimės, kad mūsų tradicijos niekada nenutrūks, kad įžiebta Kalėdų eglė atneš visiems daug džiaugsmo, sveikatos, įkvėpimo ir geros nuotaikos.

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Traksėdžių filialo bibliotekininkė
Vida Pozniakovienė

šventinio koncerto žiūrovai vaišinama saldumynais Skaitovės deklamuoja Smuikuoja Airida pri eglės prie eglutės skaitytojos deklamuoja MEŠKUTĖ LINKSMINA padėka ir sveikinimas Jurkšas J. ir M.Vilkas kalėdų senelis ir snieguolės koncertas

Spausdinti
Facebook komentarai