Ne tik skaitau, bet ir kuriu

Ne tik skaitau, bet ir kuriu

Vasario 9 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filiale apsilankė Traksėdžių vaikų darželio auklėtiniai su auklėtojomis. Biblioteka jau daugelį metų bendradarbiauja su šia įstaiga.

Tradicija tapo, kad beveik kiekviena grupė po kelis kartus per metus atkeliauja į šiuos knygų namus. Atei­na ne tik su­si­pa­žin­ti su bib­lio­te­kos ap­lin­ka, paskaityti knygelių, bet ir dalyvauja įvairiose edukacinėse veiklose.

Šį kartą bibliotekininkė vaikams perskaitė Aistės Abramavičiūtės pasaką „Kiškis drąsuolis“ apie bailiuką kiškutį, kuris tapo drąsuoliu. Aptarta pasakėlės prasmė ir pagrindinio personažo, kiškučio, sumanumas. Vėliau vyko lipdymo iš modelino edukacinis užsiėmimas, kurį vedė Traksėdžių Šilojų mokyklos mokytoja Nijolė Kairienė. Ji pasiūlė lipdyti kiškutį, su kuriuo vaikai susipažino iš skaitomos pasakos ir gražių knygutės iliustracijų. Padedant mokytojai ir auklėtojoms dalyviams pavyko nulipdyti savo kiškutį. Truputis fantazijos, kantrybės ir kiekvienas mažylis sukūrė savo nepakartojamą darbelį – bibliotekoje apsigyveno visa kiškučių šeimyna.

Užsiėmimo pabaigoje padėkota mokytojai Nijolei už edukacinį užsiėmimą ir nuoširdžius patarimus lipdant iš modelino. Kupini geriausių emocijų darželinukai išskubėjo atgal į darželį.

 

 

Vida Pozniakovienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Traksėdžių filialo bibliotekininkė 

Ne tik skaitau, bet ir kuriu Ne tik skaitau, bet ir kuriu Ne tik skaitau, bet ir kuriu

Spausdinti
Facebook komentarai