Traksėdiškiai keliavo po Šilutės kraštą

Traksėdiškiai keliavo po Šilutės kraštą

Vasario 15 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filiale vyko renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Bibliotekininkė pakvietė Traksėdžių bendruomenės narius  į stalo žaidimo „Keliauk ir pažink Šilutę“ pristatymą.   Susirinkusieji pasidalino į dvi komandas, pristatytas žaidimas, paaiškintos taisyklės ir priminta, kad stalo žaidimo „Keliauk ir pažink Šilutę“ idėjos autoriai ir kūrėjai yra Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus bibliotekininkai, žaidimo dailininkas apipavidalintojas –  Andrius Sirtautas.  Žaidimo kūrėjai kviečia suburti savo draugų ratą ir kartu apkeliauti 510 metų Šilutės gyvavimo laikotarpį.

Traksėdiškiams tai buvo turininga pramoga ir galimybė smagiai pabendrauti, daugiau sužinoti apie savo krašto papročius bei tradicijas, krašto žymias asmenybes, lankytinas vietas, kultūros ir istorijos paveldo objektus. Netrūko gerų emocijų,  azarto. Norint laimėti reikėjo turėti žinių apie Šilutės krašto istoriją arba pasikliauti  savo intuicija ir pasirinkti teisingą atsakymą.   Nugalėtojai Dalia Pakalniškienė ir Rimantas Olberkis, greičiausiai pasiekę finišą, apdovanoti dovanėlėmis. Žaidėjai liko patenkinti, nusiteikę dar ne kartą žaisti šį žaidimą.

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Stalo žaidimas „Keliauk ir pažink Šilutę“ finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Šilutės rajono savivaldybė.

 

Vida Pozniakovienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Traksėdžių filialo bibliotekininkė 

Traksėdiškiai keliavo po Šilutės kraštą Traksėdiškiai keliavo po Šilutės kraštą Traksėdiškiai keliavo po Šilutės kraštą

Spausdinti
Facebook komentarai