Plakatas

Praleisk vasarą knygų pasaulyje

Įpusėjus vasarai ir pamiršus mokyklą bei namų darbus laisvalaikį leisti kiekvienas renkasi pagal save. Vieni visus mokslo metus svajojo, kaip sėdės prie kompiuterio ir žais žaidimus, kiti kūrė planus apie nuotykius, kuriuos patirs kartu su draugais smagiai laiką leisdami lauke ar pas močiutę kaime, važinėdami dviračiu, treti mintimis nusikėlė į dar neatrastas egzotiškas šalis. Tačiau ne retas pasvajoja ir apie laiką su knyga, išsitiesus medžių paunksmėje ar prie jūros.

„Skaitymas tau tinka!“ – šių metų šūkiu Lietuvos apskričių ir savivaldybių viešosios bibliotekos kviečia dalyvauti  kasmetiniame, jau aštuntajame, skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“. Pasiryžę jame dalyvauti, perskaitę 5 knygas pagal atrinktas temas ir įveikę iššūkį, varžytuvių pabaigoje bus apdovanoti vertingais prizais. Laimėtojai bus renkami burtų keliu.

Skaitymo iššūkio pradžia – 2023 m. birželio 1 d., o pabaiga – rugpjūčio 31 d.

Kviečiame  visus, didelius ir mažus, registruotis į iššūkį „Vasara su knyga“ Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje ir vasarą praleisti drąsiai keliaujant po knygų pasaulį!

Išsamesnė informacija tel. (8 441) 78218 arba užsukus į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyrių (3 aukštas, Tilžės g. 10).

Kristina Kelmelienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus vyr. bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai