Plakatas

Akcijos dalyviai įsitikino – skaitymas jiems tinka!

Visoje Lietuvoje organizuojamo jau tradicija tapusio skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ šių metų šūkis buvo „Skaitymas tau tinka“. Įvairaus amžiaus bibliotekų lankytojai birželio 1– rugpjūčio 31 d. galėjo registruotis ir dalyvauti akcijoje, mėgautis skaitymu bei laimėti gausybę akcijos rėmėjų įsteigtų prizų.

Kaip ir kasmet prie gražios skaitymo skatinimo idėjos įgyvendinimo prisijungė ir Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka bei Žemaičių Naumiesčio, Pašyšių, Gardamo, Katyčių, Saugų, Juknaičių, Inkaklių, Bikavėnų filialai. Šių metų skaitymo akcijos „Vasara su knyga“ bendras užsiregistravusiųjų skaičius – 498, o iššūkį įveikė 359 dalyviai.

Įveikus organizatorių iškeltas užduotis ir perskaičius 5 knygas (knyga, kurios pavadinime minimas vietovardis; knyga apie laisvę; negrožinė knyga; ekranizuota knyga; fantastinė knyga) dalyviai turėjo galimybę laimėti vertingas dovanas, kurių gausa išties džiugino. Pagrindinė projekto rėmėja, stalo žaidimų, radijo bangomis valdomų modelių ir kitų laisvalaikio pramogų elektroninė parduotuvė „Hobbyshop“, dovanojo dalyviams šeimos, kelioninius, galvosūkių, dėlionių bei vakarėlių žaidimų rinkinius. Laimėtojams, kurie buvo išrinkti burtų keliu, išdalinta: planšetinis kompiuteris su metine „Antanukas.lt“ prenumerata, momentinė kamera, 100 eurų vertės „Patogu pirkti“ dovanų kuponai, „Chill4You“ sėdmaišiai. Rezultatai apie laimėjimus paskelbti interneto svetainėje https://vasarasuknyga.lt/.

Dėkojame dalyviams, kurie registravosi ir įveikė iššūkį, kurie draugauja su knyga bei skatina kitus pamėgti šį laisvalaikio praleidimo būdą. Juk skaitymas mums tinka!

Skaitymo iššūkį „Vasara su knyga” koordinuoja Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Vilniaus apskričių viešosios bibliotekos bei Lietuvos audiosensorinė biblioteka drauge su Lietuvos savivaldybių viešosiomis bibliotekomis.

„Vasara su knyga” skaitymo iššūkio veiklas organizuoja Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija, Lietuvos savivaldybių viešųjų biblioteka asociacija ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Kristina Kelmelienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus vyriausioji bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai