Dvasinio intelekto stiprinimas per meditacijas ir kontempliacijas

Dvasinio intelekto stiprinimas per meditacijas ir kontempliacijas

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Balčių filialo bibliotekininkė gruodžio 1 dieną  pakvietė kaimo gyventojus į susitikimą su neuroedukatore ir neuropraktike Daiva Augaitiene (Tauragė).

Užsiėmimo metu „Dvasinio intelekto stiprinimas per meditacijas bei kontempliacijas“ buvo kontempliuojama, bandoma vaizduotės akimis pamatyti prasmingus dalykus, remiantis ignacišku dvasingumu (Šv. Ignacas Lojola buvo pirmasis, kuris dar prieš 500 metų pasiūlė į maldą įtraukti vaizduotę).

Naudojant neuroedukacijos metodą vyko laisvas piešimas. Apmąstytas tekstas iš šv. Morkaus evangelijos, kur kalbama apie neregio išgydymą rankomis. Šis simbolis ir buvo pasirinktas apmąstymams apie tai, kas mums yra rankos, kokios jos – kuriančios ar griaunančios. Dalyviai mokėsi išbūti tyloje, susikaupus, gerai nusiteikus apmąstyti Dievo žodį prieš artėjančias žiemos šventes.

Susirinkusieji žaidė spalvomis ir vaizduote, dalijosi savo įžvalgomis.

 

Genė Gofmanienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Balčių filialo bibliotekininkė

Dvasinio intelekto stiprinimas per meditacijas ir kontempliacijas Dvasinio intelekto stiprinimas per meditacijas ir kontempliacijas Dvasinio intelekto stiprinimas per meditacijas ir kontempliacijas

Spausdinti
Facebook komentarai