Kalėdinis šiaudo atvirukas

Kalėdinis šiaudo atvirukas

Vis labiau artėjant didžiosioms žiemos šventėms kiekvienas stengiasi joms pasiruošti iš anksto. Vieni kepa kalėdinius pyragus, meduolius, kiti puošia namus, aplinką, treti renka dovanas artimiesiems. O Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Inkaklių filialas šį kartą pakvietė lankytojus sukurti kalėdinį atviruką iš šiaudo patiems ir juo pasveikinti artimus žmones.

Gruodžio 19 dieną Valerija Jaškienė pristatė savo kalėdinių atvirukų parodą. Joje eksponuojami originalūs atvirukai, sukurti iš šiaudo, kuris savo struktūra suteikia atvirukui savito blizgesio ir įvairių gelsvų atspalvių. Kartais autorė naudoja antrines žaliavas: spalvotas saldainių dėžutes, žurnalus, gėrimų pakuotes ir kt. Derindama popierių, šiaudą, kartais molį ir kitas medžiagas sugeba sukurti originalius atvirukus. Nors V. Jaškienė savo darbų viešai internete neskelbia, bet įdomūs kūriniai visada randa savo klientą.

Pristačiusi savo darbus bei papasakojusi pagrindinius kūrybos etapus parodos autorė paragino susirinkusius patiems išmėginti savo kūrybinius gebėjimus. Dalyviams patiems teko išlyginti šiaudą, jį suklijuoti į pasirinktą formą, apkirpti bei užbaigti atviruką. Pasirodo, su šiaudu labai malonu dirbti. Visų atvirukai išėjo  puikūs, o dalyviai liko patenkinti rezultatais.

Įgyta patirtis bendrai aptarta prie arbatos puodelio, vaišinantis V. Jaškienės iškeptais puošniais meduoliais.

Daiva Milkerienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Inkaklių filialo bibliotekininkė

Kalėdinis šiaudo atvirukas Kalėdinis šiaudo atvirukas Kalėdinis šiaudo atvirukas Kalėdinis šiaudo atvirukas Kalėdinis šiaudo atvirukas Kalėdinis šiaudo atvirukas Kalėdinis šiaudo atvirukas Kalėdinis šiaudo atvirukas Kalėdinis šiaudo atvirukas

Spausdinti
Facebook komentarai