Pamoka ,,Asmens duomenų apsauga ir privatumas“

Pamoka ,,Asmens duomenų apsauga ir privatumas“

Vasario mėnesį vyksta akcija ,,Saugaus interneto savaitė“, kurioje dalyvavo ir Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialas. Vasario 20 dieną surengti mokymai ,, Asmens duomenų apsauga ir privatumas“.

Šios pamokos tikslas buvo padėti jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams suprasti, kas yra asmeninė ir privati informacija, kokia informacija galima dalintis su kitais, o kokia ne.  Paaiškinta, kokios gali kilti grėsmės. Dalyviams akcentuota tai, kad jie niekada neturėtų viešinti privačios informacijos internete.

Vaikai linkę dalintis informacija su kitais, nori būti labiau pastebėti, susipažinti su daugiau žmonių, būti matomi. Informacinės technologijos suteikia jiems plačias bendravimo ir pramogavimo galimybes, kuriomis naudotis reikia sumaniai bei atsakingai, kad nebūtų atskleisti privatūs duomenys ir taip sukelta grėsmė vaikams, jų artimiesiems.

 

Daiva Kaktienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Grabupių filialo bibliotekininkė

Pamoka ,,Asmens duomenų apsauga ir privatumas“ Pamoka ,,Asmens duomenų apsauga ir privatumas“ Pamoka ,,Asmens duomenų apsauga ir privatumas“

Spausdinti
Facebook komentarai