S. Liepis pasakoja kiekvienos fotografijos atsiradimo istoriją.

Stanislovo Liepio fotografijų parodoje – gamtos vaizdai, paukščiai ir žvėrys

Liepos 18 dieną Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filiale Stanislovas Liepis pristatė savo fotografijų parodą „Gamtos grožis Lietuvoje ir pasaulyje“.

Fotografas, buvęs ilgametis įmonės „Stamela“ vadovas pasakojo, kad atsiradus daugiau laisvo laiko gali  atsidėti savo mėgstamam laisvalaikio užsiėmimui – fotografuoti. S. Liepis  kalbėjo, jog  gal dešimtoje ar vienuoliktoje klasėje nusipirko  pirmąjį fotoaparatą ir tuomet fotografavo labai mažus gyvius bei augalus. Dabar jis mėgsta fotografuoti gamtą, peizažus, tačiau didžiausias hobis – paukščiai ir žvėrys. Kartais tenka laukti net po pusę paros, kol sulaukia pasirodant norimo gyvūno.

Eidamas nuo vienos fotografijos prie kitos autorius prisiminė jų atsiradimo istorijas, supažindino su fotografijose užfiksuotais paukščiais. Eksponuojamos ir mūsų krašte gyvenančių paukščių nuotraukos – tai juodojo gandro, garnio, kormoranų ir kitų. Štai suopis įamžintas netoli Grabupių gyvenvietės nutolusioje vietovėje. Autorius pasakojo, kad visada stengiasi užfiksuoti  paukščio bei gyvūno judesį. Gerai pasiruošus yra daugiau galimybių nufotografuoti norimą kadrą. Parodoje eksponuojami darbai atskleidžia autoriaus profesionalumą, mokėjimą perteikti gamtos nuotaiką ir grožį, o tam reikalingos žinios bei  sėkmė.

Dalyviai liko sužavėti tiek parodos grožiu, tiek autoriaus nuoširdžiu bei šiltu bendravimu. Stanislovas Liepis pažadėjo, kad ši paroda Grabupiuose  yra ne paskutinė ir turėsime galimybę pamatyti daugybę kitų jo fotografijų.

Daiva Kaktienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Grabupių filialo bibliotekininkė

S. Liepis atsakinėja į dalyvių klausimus. S.Liepis Grabupių bibliotekoje pristato savo fotografijų parodą.

Spausdinti
Facebook komentarai