Moksleiviai, minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, dalyvavo viktorinoje

Moksleiviai, minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, dalyvavo viktorinoje

Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje kovo 7 dieną surengta viktorina „Lietuvos istorijos žinovas“, kurioje dalyvavo Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos septintokai (mokyt. Silvestras Merliūnas). Renginys skirtas paminėti valstybei svarbią datą – kovo 11-ąją. Šiemet jau 34 kartą švenčiama Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.

Moksleiviai, susiskirstę į komandas, atsakinėjo į bibliotekininkų paruoštus klausimus. Pirmame ture klausimai buvo susiję su 1990 metų kovo 11-osios istorija – reikėjo paskaičiuoti, kelintą gimtadienį šiemet minės Lietuva, prisiminti, kas buvo pirmasis nepriklausomos Lietuvos vadovas,  kokia savaitės diena buvo 1990 metų kovo 11 diena ir pan. Antrame ture buvo įvairūs klausimai, susiję su mūsų šalimi, pavyzdžiui, kokia yra ilgiausia upė, tekanti Lietuvos teritorijoje, koks didžiausias ežeras, kaip atrodo prezidento vėliava. Labiausiai moksleivius nudžiugino trečiasis turas, kuriame skambėjo lietuviška muzika. Paklausius kūrinio ištrauką reikėjo atspėti atlikėją, muzikos grupę ar kūrinio autorių.

Sužaidus visus turus ir susumavus viktorinos „Lietuvos istorijos žinovas“ rezultatus paskelbti laimėtojai. Daugiausiai taškų (19) surinko ir istorijos žinovais tapo komanda „Piliečiai“. Visoms viktorinoje dalyvavusioms komandoms įteikti saldūs prizai.

 

Dalia Bardauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Bibliotekininkystės ir kraštotyros skyriaus vedėja

Moksleiviai, minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, dalyvavo viktorinoje Moksleiviai, minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, dalyvavo viktorinoje Moksleiviai, minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, dalyvavo viktorinoje

Spausdinti
Facebook komentarai