Literatūros popietėje

Literatūros popietėje – smagus pasakų skaitymas lauke

Gegužės 17 dieną Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Gardamo skyriaus pradinukai rinkosi miestelio parkelyje, kur vyko   Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filialo organizuota literatūros popietė „(Ne)paprastų knygų skaitymas“. Juos atlydėjo mokytoja Sonata Kurmienė.

Atėjęs pavasaris, atšilę orai ir įvairiausiomis spalvomis pasidabinusi gamta viliote vilioja daugiau laiko praleisti lauke – žaisti,  dūkti, šėlti.

Šį kartą pradinukai  klausėsi (ne)paprastų knygų istorijų ne bibliotekoje, o lauke. Laima Butkutė atkeliavo į miestelio parkelį nešina lietuviškų pasakų knygute. Susirinkusieji  išklausė net tris pasakas: „Pupa, šiaudas ir žarija“, „Ežio ir liūto lenktynės“, „Kaip liūtas žmogaus ieškojo“. Mokiniai įdėmiai išklausė istorijas apie draugus – pupą, šiaudą ir žariją, kurie keliavo per upelį. Įsiminė istorijos   apie išmintingą ežį ir liūtą, kuris manė, kad laimės lenktynes, bet pralaimėjo,  ir liūto kelionę siekiant sužinoti, kas Žmogus yra.

Paklausus vaikų, kokie jų mėgstami užsiėmimai, jie atsakė, kad vienas iš jų – piešimas, tad Laima Butkutė pasiūlė nupiešti  pasakų personažus. Ilgai nelaukę popietės dalyviai kreidelėmis  tai ir padarė.

Renginio pabaigoje susirinkusieji padėkojo viešniai už linksmai praleistą laiką ir atsisveikino  iki naujų susitikimų.

 

Virginija Langienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Gardamo filialo bibliotekininkė

Literatūros popietėje Literatūros popietėje Literatūros popietėje Literatūros popietėje Literatūros popietėje Literatūros popietėje

Spausdinti
Facebook komentarai