Parodos autorė

Tapybos darbų parodos „Kai jausmai netelpa many…“ pristatymas

Birželio 28 d. Gardamo bibliotekoje svečiavosi menininkė Vilija Razmaitė (Šilutė), kuri pristatė savo tapybos darbus.

V. Razmaitė gimė šalia Gardamo esančiame Pypliškės kaime, mokėsi Gardamo aštuonmetėje mokykloje. Užaugo ypatingai gražioje vietoje šalia Tenenio upės, tad gamtos grožis įkvėpė piešti jau nuo pat vaikystės, ką ji ir darydavo slapčia nuo visų. Visas jos gyvenimas susijęs su piešimu. 1992 m., tik baigus dailės ir tapybos studijas Šiaulių pedagoginiame universitete, Vilija surengė pirmąją personalinę parodą.

Gardamo bibliotekoje – antroji menininkės paroda. Susirinkusiems renginio dalyviams buvo įdomu klausyti apie Vilijos gyvenimo etapą Švedijoje, kur ji praleido šešerius metus, kokią įtaką šis laikotarpis turėjo jos dabartinei kūrybai. Parodos autorė ne tik piešia. Nuo 2008 m. ji veda dailės terapijos užsiėmimus. V. Razmaitė papasakojo, kaip žmogus piešimo metu išreiškia tai, ko negali pasakyti. Ir tai padeda jam geriau jaustis, tai tarsi higiena, išvalo visa, kas nereikalinga. Autorė pasakojo apie bibliotekoje eksponuojamus paveikslus ir pasiūlė susirinkusiems renginio dalyviams žiūrėti į drobes kitaip, pamatyti tvarką chaose.

Laikas prabėgo nepaprastai greitai. Renginio dalyviai padėkojo už jaukų ir šiltą pabuvimą kartu ir palinkėjo kūrybinės sėkmės.

Renginys buvo skirtas Gardamo miestelio šventei.

Virginija Langienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Gardamo filialo bibliotekininkė

eksponuojami paveikslai (2) eksponuojami paveikslai (1)

Spausdinti
Facebook komentarai