Kūrybinėse dirbtuvėse Improvizacijų laboratorija vaikai piešė kamuoliukais

Vasaros nuotykiai bibliotekoje: atverk duris kūrybiškumui ir pažinimui!

Atėjus vasarai, vaikai tarsi panyra į begalinį nuotykių ir pažinimo vandenyną. Ilgos, saulėtos dienos ir išnykę mokykliniai rūpesčiai atveria duris ne tik poilsiui, bet ir nepamirštamiems potyriams bei atradimų džiaugsmui. Tai metas ne tik smagiems žaidimams, pramogoms ar kelionėms, bet ir puiki proga atrasti save, ugdyti kūrybiškumą. Vis dėlto tėveliams kartais kyla iššūkis sugalvoti įdomių, tinkamų amžiui užsiėmimų, kurie sudomintų jų atžalas.

Jau devintus metus F. Bajoraičio viešoji biblioteka jungiasi prie  iniciatyvos, „Atverk duris vasarai“, kurią organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Šios iniciatyvos tikslas – nemokama aktyvi vaikų ir jaunimo veikla bibliotekoje vasaros atostogų metu.

Kiekvieną savaitę F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje organizuojamų užsiėmimų pasiūla ir įvairovė  atliepia kiekvieno poreikius. Birželio 26 d. popietę bibliotekos Vasaros kiemelyje vykusioje kūrybinėje edukacijoje dalyviai turėjo galimybę išbandyti piešimą su kamuoliukais. Piešimas vaikams duoda tiek fizinę, tiek psichologinę naudą – lavinama smulkioji motorika, skatinama vaizduotė ir kūrybiškumas, emocinė išraiška, ugdomi įgūdžiai ir kt. Taip pat tai yra terapija ne tik vaikams, bet ir tėveliams, todėl labai džiaugiamės, kad bibliotekos organizuojamuose užsiėmimuose šeimos leidžia laiką kartu. Lankytojai, kurie, visgi, nenori dalyvauti bibliotekos organizuojamose veiklose, visada ras ką veikti – skaityti knygutes ar žurnalus, žaisti stalo ir lauko žaidimus su draugais, žiūrėti filmukus ar dalyvauti interaktyviose pramogose (žaisti boulingą, 3D akiniais keliauti po virtualų pasaulį, programuoti bitutes-robotukus „Bee-bot“) ir kt.

Laukiame jaunųjų vasarotojų ir jų tėvelių prisijungti į smagius iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ užsiėmimus bibliotekoje.

Kristina Kelmelienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus
vyr. bibliotekininkė

Kūrybinėse dirbtuvėse Improvizacijų laboratorija vaikai piešė kamuoliukais Kūrybinėse dirbtuvėse Improvizacijų laboratorija vaikai piešė kamuoliukais Kūrybinėse dirbtuvėse Improvizacijų laboratorija vaikai piešė kamuoliukais Kūrybinėse dirbtuvėse Improvizacijų laboratorija vaikai piešė kamuoliukais Kūrybinėse dirbtuvėse Improvizacijų laboratorija vaikai piešė kamuoliukais Kūrybinėse dirbtuvėse Improvizacijų laboratorija vaikai piešė kamuoliukais Kūrybinėse dirbtuvėse Improvizacijų laboratorija vaikai piešė kamuoliukais Kūrybinėse dirbtuvėse Improvizacijų laboratorija vaikai piešė kamuoliukais Kūrybinėse dirbtuvėse Improvizacijų laboratorija vaikai piešė kamuoliukais Kūrybinėse dirbtuvėse Improvizacijų laboratorija vaikai piešė kamuoliukais Kūrybinėse dirbtuvėse Improvizacijų laboratorija vaikai piešė kamuoliukais Kūrybinėse dirbtuvėse Improvizacijų laboratorija vaikai piešė kamuoliukais Kūrybinėse dirbtuvėse Improvizacijų laboratorija vaikai piešė kamuoliukais Kūrybinėse dirbtuvėse Improvizacijų laboratorija vaikai piešė kamuoliukais Kūrybinėse dirbtuvėse Improvizacijų laboratorija vaikai piešė kamuoliukais Kūrybinėse dirbtuvėse Improvizacijų laboratorija vaikai piešė kamuoliukais

Spausdinti
Facebook komentarai