Mokymų dalyviai praktiškai taiko išmoktą informaciją.

Nauji įgūdžiai ir galimybės kiekvienam

Gegužės 13–31 dienomis vyko „Skaitmeninės savaitės” (angl. ALL DIGITAL Weeks) akcija. Tai – kasmetinė skaitmeninės įtraukties ir skaitmeninių įgūdžių ugdymo akcija, vykstanti bibliotekose, bendruomenių centruose, mokyklose ir kitose vietose visoje Europoje.

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialas taip pat prisijungė prie akcijos ir vedė mokymus gyventojams gegužės 21 d. Medijų ir informacinių raštingumas „Kaip saugiai apsipirkti internete?”

Gegužės 28 d. vyko medijų ir skaitmeninio raštingumo mokymai „Registracija pas gydytoją. Nuo ko pradėti?“

Mokymų metu gyventojai sužinojo, kaip saugiai atsiskaityti už prekes internete, kad prekes galima ne tik pirkti, bet ir pabodusius daiktus, kurie dulka palėpėse, garažuose ar spintose galima tiesiog parduoti.

Gyventojai taip pat sužinojo, kad gali užsiregistruoti pas gydytoją ne tik  jiems įprastu būdu atvykę į gydymo įstaigą arba telefonu, kaip tai daro šiuo metu. Bet gali naudotis išankstinės pacientų registracijos (IPR) sistema kuri leidžia pacientams nuotoliniu būdu rezervuoti priėmimo laiką, gauti pranešimus ir priminimus apie numatytą apsilankymą pas gydytoją, atšaukti apsilankymą, internete stebėti visų savo planuojamų bei įvykusių apsilankymų istoriją.

Diskutuota apie tai, kad internetas šiandien yra esminis daugelio gyvenimo sričių elementas, turintis didelę įtaką visame pasaulyje. Apibendrinant nuspręsta, kad internetas yra gyvybiškai svarbus įrankis, kuris ne tik palengvina kas

dienį gyvenimą, bet ir atveria naujas galimybes bei perspektyvas įvairiose srityse.

Mokymų dalyviai žiūri video Kaip saugiai apsipirkti internete Mokymų dalyviai praktiškai taiko išmoktą informaciją. Dalyviai klausosi mokymų apie registraciją pas gydytoją.

Spausdinti
Facebook komentarai