Literatūros popietėje – įkvepiantys skaitiniai apie gyvenimą

Literatūros popietėje – įkvepiantys skaitiniai apie gyvenimą

Spalio 3 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filiale vyko literatūros  popietė „Paslaptinga spalvų galia“, skirta Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai.

Susirinkusios dalyvės skaitė trumpus įkvepiančius tekstus „Po tamsos ateina… lapė“, kuriuos parašė Aušra Šneiderytė. Tai tekstai apie gyvenimą, atspindintys  moters gyvenimą ir senolių išmintį. Moterys dalinosi savo išgyvenimais ir patirtimi.

Bibliotekininkė kalbėjo apie kiekvieno mėgstamas spalvas. Jos priklauso nuo mūsų charakterio, mentaliteto, gyvenimiškos patirties. Surasti savo mėgstamą spalvą nėra sunku. Reikia tik prisėsti, atsipalaiduoti ir žiūrint į spalvas nuspręsti, kuri spalva labiausiai atitinka  rengimosi stilių, charakterio ypatybes, kuriai spalvai jaučiate silpnybę. Teikdami pirmenybę vienoms spalvoms ir atsisakydami kitų, mes galime daug ką sužinoti apie savo prigimtines savybes, emocijas, būdo bruožus. Beje, šios popietės kodas buvo oranžinė spalva.

Popietės pabaigoje dalyvės vaišinosi šviežiai spaustomis morkų ir obuolių sultimis bei  gardžiais, rudeniu kvepiančiais kepiniais.

 

Daiva Kaktienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Grabupių filialo bibliotekininkė

Literatūros popietėje – įkvepiantys skaitiniai apie gyvenimą Literatūros popietėje – įkvepiantys skaitiniai apie gyvenimą Literatūros popietėje – įkvepiantys skaitiniai apie gyvenimą

Spausdinti
Facebook komentarai