Vasara su knyga“

Vasara – puikus metas ne tik poilsiui, bet ir naujiems atradimams

Jau devintus metus knygos mėgėjus į nuotykių kupiną kelionę kviečia skaitymo skatinimo iššūkis „Vasara su knyga“! Juk vasara su knyga – tai Tavo atradimų laikas. Dalyviai, kurie per tris saulėtus mėnesius įveiks iššūkį ir perskaitys penkias knygas pagal paskelbtas užduotis, laimės atminimo dovanėles bei turės galimybę sudalyvauti loterijoje. Laimėtojų laukia prizai – 200 eurų dovanų kuponas knygoms, miesto dviratis ir gausybė kitų dovanų.

Skaitymo iššūkio tikslas – pasitikrinti, ar per mėnesį įmanoma perskaityti kiek daugiau nei vieną knygą. Šiais metais skaitymo akcijos organizatoriai, drauge su skaitytojais, pasiūlė perskaityti knygas šiomis temomis: apie svajonių šalį; apie sportą; apie atradimus, istorinę knygą bei populiarią knygą, kurią skaitė visi, išskyrus tave.

Linkėdami sėkmės ir drąsindami dalyvius priimti skaitymo skatinimo iššūkį, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojai trečiadienio popietę surengė kūrybinę edukaciją „Improvizacijų laboratorija“, kurioje jaunieji skaitytojai gaminosi natūralios odos knygų skirtukus, puošė juos savo vardo įspaudais, tatuiruotėmis, karoliukais ir kt. Smagus bei prasmingas užsiėmimas paskatino dalyvius išsirinkti skaitymo akcijai rekomenduojamas knygas. Papuošę knygas savo pagamintais skirtukais, dalyviai išskubėjo namo pradėti jas skaityti, taip įsijungiant į iššūkį „Vasara su knyga“.

Primename, kad akcijos pradžia 2024 m. birželio 1 d., o pabaiga rugpjūčio 31 d. Nuo 2016 m. vasaros metu vykdoma akcija yra Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos Skaitymo skatinimo 2019–2024 metų programos dalis.

Informacijos apie skaitymo iššūkį, taisykles, registracijos formą ir naujienas ieškokite – www.vasarasuknyga.lt, socialinių tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose, bei klauskite bibliotekininko.

Nepraleiskite progos praleisti vasarą skaitydami ir kurdami, o mes dalinamės kūrybinės edukacijos akimirkomis.

 

 

 

Kristina Kelmelienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus vyr. bibliotekininkė

Vasara su knyga Vasara su knyga Vasara su knyga Vasara su knyga Vasara su knyga Vasara su knyga Vasara su knyga Vasara su knyga Vasara su knyga Vasara su knyga Vasara su knyga“ Vasara su knyga“ Vasara su knyga“ Vasara su knyga“ Vasara su knyga“ Vasara su knyga“

Spausdinti
Facebook komentarai