Kūrybinė edukacija Erdvines knygos 8

Keliaujanti paroda „POP-UP“ ir kūrybinės dirbtuvės

Birželio 19 d. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos lankytojus pradžiugino Klaipėdos apskrities I. Simonaitytės viešosios bibliotekos Regiono bibliotekų ir kultūros vadybos skyriaus kultūros renginių organizatorė Evelina Kiupelytė, šilutiškiams pravesdama kūrybines dirbtuves. Tai jau ne pirma kūrybiškumo dovana Šilutės viešosios bibliotekos lankytojams. Prieš pradėdama dirbtuves viešnia dalyviams papasakojo apie kartu su ja keliaujančia vienos dienos POP-UP knygų parodą. Ši paroda – tai prancūzų popieriaus menininko, dizainerio Philippe Ug POP-UP* įspūdingų knygų kolekcija. Renginio metu dalyviai nagrinėjo POP-UP knygų dizaino plonybes, jų temas, dalinosi patirtimi apie didžiausią įspūdį palikusius knygų puslapius, taip pat susipažino su paroda kaip renginio forma, aptarė ją, kalbėjosi kas yra paroda, kokiomis skirtingomis formomis galima eksponuoti ne tik knygas, bet ir kitus kūrybos darbus. Renginio metu dalyviai, vartydami vieno žymiausių šios meno rūšies kūrėjo, prancūzų autoriaus Philippe Ug kūrybos darbus ir remdamiesi jo naudojama technika, kūrė savo POP-UP atvirutes.

Edukacija vyko prisidedant prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“, kurią organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, veiklų. Šios iniciatyvos tikslas – nemokama aktyvi vaikų ir jaunimo veikla bibliotekoje vasaros atostogų metu. Laukiame jaunųjų vasarotojų ir jų tėvelių prisijungti į smagius užsiėmimus.

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus vedėja
Vita Gerulienė

Kūrybinė edukacija Erdvines knygos 8 Kūrybinė edukacija Erdvines knygos Kūrybinė edukacija Erdvines knygos 12 Kūrybinė edukacija Erdvines knygos 10 Kūrybinė edukacija Erdvines knygos 11 Kūrybinė edukacija Erdvines knygos 9 Kūrybinė edukacija Erdvines knygos 6 Kūrybinė edukacija Erdvines knygos 7 Kūrybinė edukacija Erdvines knygos 5 Kūrybinė edukacija Erdvines knygos 3 Kūrybinė edukacija Erdvines knygos 2 Kūrybinė edukacija Erdvines knygos 1

Spausdinti
Facebook komentarai