Vainutiškiai ruošiasi Joninių šventei
Tradiciškai, artėjant Vainuto miestelio Joninių šventei, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vainuto filialas organizavo vainikų pynimo edukaciją „Suskyniau skynimą, supyniau pynimą“. Šiemet į edukaciją susirinko gausus būrys dalyvių.
Edukacijos metu, besišnekučiuodami apie Joninių tradicijas, nupynėme daugybę vainikų iš ąžuolo lapų Jonams ir Janinoms bei 27 metrų ilgio girliandą scenai papuošti.
Nuoširdžiai dėkojame Vainuto seniūnijai už parūpintas ąžuolo šakas, Vainuto gimnazijai ir Senųjų kaimo tradicijų kultūros centrui – už partnerystę, Vainuto bendruomenei – už vaišes, o didžiausią padėką skiriame visoms edukacijos dalyvėms už kruopščiai ir kūrybiškai nupintus vainikus.
Gintarė Bagdonienė
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vainuto filialo vyresnioji bibliotekininkė















