Dirbtuves

Kūrybinio rašymo dirbtuvės kartu su Urte Karalaite (Vilnius). Užsiėmimo tema – „VERTĖ“. Kartu vartysime gyvenimo vertybinius popierius ir svarstysime, kur norėtume vertę auginti, o kur mažinti? Kodėl kitų stiprybes įvertiname lengviau nei savo? Kas kuria mano vertę ir kiek šiame procese svarbus mano indėlis? Kaip keistųsi mano gyvenimas, jei pinigai visai neturėtų vertės? Kokį santykį su mane supančiais daiktais norėčiau formuoti? Šįkart išbandysime net keletą konkrečių technikų.

Savistaba – tai atidesnis žvilgsnis į save. Neteisiant, neplakant, nerašant pažymių. Veikiau renkant informaciją apie tai, koks esu žmogus – kaip mąstau, kaip priimu sprendimus ir kokius renkuosi scenarijus. Tekstas yra vienas seniausių tokio savęs pažinimo įrankių – jis intymus, saugus, leidžiantis tyrinėti, klysti, dvejoti ir švelniai užtvirtinti tai, ką atradau.

Užsiėmimo metu dirbsime nedidelėje grupėje. Kviečiami visi, kurie turi smalsų žvilgsnį į save ar nori jį pastiprinti. Pakanka mokėti jungti raides į žodžius, o šiuos į sakinius.

 

Urtė Karalaitė, žurnalistė, visuomenininkė, LRT KLASIKA laidos „Ryto Allegro“ vedėja, LRT RADIJO laidos „Kultūros savaitė“ turinio kūrėja, pokalbių moderatorė, projekto „Neišgirsti balsai“ – kūrybinio rašymo dirbtuvių iniciatorė, nepriklausomos tinklalaidės „Greito gyvenimo lėti pokalbiai“ autorė.

 

Būtina išankstinė registracija.

Registruotis tel.: +370 441 78216, arba el. paštu: dalia.pupsyte@silutevb.lt

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2024-04-11