Tarpdisciplininio meno atstovo Tomo Lagūnavičiaus paroda „VAIZDAS NESVARBU: SVARBU, KOKIA KAINA!“.

***************************************

„Paroda yra apie pasikeitusias tendencijas šiuolaikinio meno rinkoje. Šiuo metu susiformavo tokia situacija, kad vizualinių vaizdų yra per daug. Ir neaišku, kaip toliau paveiks meno rinką dirbtinis intelektas ir kt., todėl ir pasirinkau provokuojančią parodos temą „Vaizdas nesvarbu: svarbu, kokia kaina!“ – Tomas Lagūnavičius.

Tomas Lagūnavičius iki šiol jau yra suorganizavęs virš 37 asmeninių parodų, pastatęs per 50 spektaklių, dalyvavęs net 56 tarptautinėse parodose ir bienalėse, tokiose kaip XIII Florencijos bienalė (Italija, Florencija, 2021), Žemės meno paroda „Balansas” (Lietuva, Vilnius, 2021). Menininkas nuolat eksponuoja paveikslus įvairiose galerijose skirtingose šalyse: Boomer galerijoje (Anglija, Londonas), Artly Mix galerijoje (Brazilija, San Paulas), Artio galerija (Kanada, Torontas), Collect Art (CoA) galerija (Sakartvelas, Tbilisis) ir kt.

Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje (I aukštas, Tilžės g. 10) paroda veiks nuo balandžio 10 d.  iki gegužės 22 d. Maloniai kviečiame apsilankyti!T. Lagūnavičiaus parodos afiša

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2024-04-11