Brangios Mamytės, noriu paklausti, ar norėtumėte tapti tikromis draugėmis savo mažiesiems – dukrelėms ar sūnums? Žinau, kad jau praleidote valandų valandas užsiimdami su mažyliais žaidimais ir kitokia smagia veikla, tačiau ar norite sukurti dar glaudesnį ryšį?

Manau, kad laikas, praleistas su savo atžalomis, neįkainojama vertybė. Esu Eugenijus Šuldiakovas, meno studijos „Įkvėpimas kūrybai“ vadovas.
Atėjo vasara, ir atostogos puiki proga užsiimti jums ir jūsų vaikui įdomia laisvalaikio praleidimo forma.
Vaikai – kaip deimantai, kasdien juos „šlifuojant“ galima išgauti nepakartojamo grožio ir formos brangakmenį.
Dirbu su vaikais ne pirmus metus ir mano užsiėmimus lanko 70 vaikų iš penkių Klaipėdos bei Šilutės rajono mokyklų. Stengiuosi mokinti vaikus ne tik piešti, bet ir tapti asmenybėmis ir kūrėjais.

Sukaupiau pakankamai neįkainojamos patirties ir noriu pasidalinti su Tėveliais be jų vaikais.
Kuo naudingas vasaros devynių užsiėmimų tarpusavio stiprinimo ryšio kursas:
Įgausite dar svaresnį vaiko pasitikėjimą jumis.
Kurdami kartu, turėsite jungiantį jus bendrą užsiėmimą.
Tapsite dar didesne drauge mažajam žmogeliukui.
Patikėsite savo meniniais gabumais.

Maloniai ir smagiai praleisite pusantros valandos užburiančioje atmosferoje. Žaisim žaidimus, dainuosime bei linksminsimės. Atėjome į šį pasauli būti laimingais ir padaryti kitus laimingais.
Jūs gausite visas reikalingas piešimui medžiagas dviem dalyviams.
Įsivaizduokite, kaip yra malonu, kai vaikas yra dėkingas jums už visa tai, ką dėl jo darote. Kaip spindi pilnos džiaugsmo mažylio akytės. Kaip malonu matyti šypseną jo veide ir žinoti, jog padarėte viską, apie ką gali tik pasvajoti daugelis vaikų visame pasaulyje.

Noriu pasidalinti mano užsiėmimų dalyvių atsiliepimais:
„Esu laiminga, gavusi galimybę piešti. Esate puikus mokytojas… Malonu, kad skiriate laiko kūrybai, mokote mus kurti…“ Eglė P.

Tikiu, kad pasielgsite išmintingai. Mano tikslas – padėti vaikams ir jų tėvams gyventi laimingą ir gražų gyvenimą. Suprasiu, jei liksite namuose ir neateisite, tačiau ar širdyje neatsiras kartėlio dėl praleistos galimybės.

Kviečiu pirmam užsiėmimui birželio 22 d. (ketvirtadienį) 17.30 val. į Šilutės Bajoraičio biblioteką. Renginys nemokamas.

El. paštas: as.menininkas@gmail.com

Tel.: 8 670 01644.
Vietų skaičius yra ribotas.

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2017-06-06