Goethe`s institutas Lietuvoje kviečia visus mėgstančius fotografuoti ir besidominčius Lietuvos istorija bei jos įtaka dabarčiai dalyvauti naujame fotografijų konkurse „Reformacija šiandien“. Šiuo konkursu siekiama prisidėti prie Martino Lutherio inicijuotos Reformacijos 500 metų jubiliejaus minėjimo.

Kviečiame Jus perkelti Reformacijos pėdsakus ir šių dienų gyvenimo motyvus į nuotraukas ir trumpus tekstus. Mus domina ir Reformacijos paveldas Lietuvoje, t. y. bažnyčios, knygos, kapinės, mokyklos. Kviečiame parodyti ir šiandieninį Reformacjos bendruomenių gyvenimą, jų kasdienybę, jų šventes ir žmones. Kartu su nuotraukomis atsiųskite ir trumpą tekstą (iki 500 ženklų). Pavyzdžiui, trumpą istoriją arba komentarą, papildančius nuotrauką.

Geriausios atrinktos nuotraukos bus skelbiamos mūsų interneto svetainės rubrikoje „Reformacija šiandien“, o trijų geriausių nuotraukų autoriai bus apdovanoti prizais.

Daugiau informacijos rasite www.goethe.de/lietuva/reformacija. Svetainėje iki 2017 m. rugsėjo 15 d. galėsite įkelti savo nuotraukas ir trumpus tekstus.

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2017-06-05