Rugsėjo 15 d., ketvirtadienį, 17.00 val. kviečiame į susitikimą su lektoriumi, rašytoju, metafizikos dr. Vilimantu Zablockiu ir jo naujos knygos „Įrodyk man…“ pristatymą.

Metafizikos dr. Vilimantas Zablockis – Lietuvos menų ir mokslo asociacijos „Vydūno šviesa“ įkūrėjas ir prezidentas, visuomenininkas, lektorius, rašytojas. Edgaro Keisio ir Vilhelmo Storostos-Vydūno dvasinės išminties pasekėjas. Žavisi JAV astronauto Edgaro Mitčelo ir kitų mokslininkų darbais, Tamsiosios materijos ir Tamsiosios energijos tyrimais, klimato kaita, jam aktuali gyvybės ir harmonijos išsaugojimo Žemės planetoje tema. Jo straipsniai apie metafiziką spausdinami interneto tinklalapiuose, spaudoje, moksliniai pranešimai pateikiami konferencijų medžiagoje.
Pastaruoju metu ypač pastebimas didžiulis susidomėjimas žmogaus kilme, anapusine egzistencija jam esant gyvam ir po mirties. Knygos autorius dr. V. Zablockis, vadovaudamasis asmenine ir mokslininko bei rašytojo patirtimi, išsamiai aprašo įvykius, kurie remiasi patikrintomis tiesomis ir suteikia įžvalgų ateičiai.

Laukiame Jūsų!
Pasiteirauti tel. (8 441) 78 216

Afiša

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2022-09-10