„Antrasis „Minčių žvėryno“ leidimas – tai 50 proc. naujo turinio! Minčių darželio ravėjimo teorija ir praktika, su pandemijos įžvalgomis. Naujoko protui pritaikyti metodai, kaip šuns protą paversti liūtišku, kad liautųsi vaikytis kiekvieno kvailo pagalio.
Karantinas man dovanojo tai, ko amžinai trūkdavo, – laiko išravėti iš savo tekstų sapaliojimus, neva nesą absoliutaus blogio ar nesą to bloga, kas neišeitų į gera. Mano manymu, neišprusimas – tai blogis, su kuriuo reikia ne taikytis, o kovoti. Sutinku, pasaulį mes pažįstame ne tik per informaciją ir knygas, tačiau vadovaudamiesi vien savo patirtimis ir minčių interpretacijomis rizikuojame įklimpti į prasimanymus, paskęsti viduramžiuose.
Žinios pačios savaime – kaip sėkla sausoje, neartoje žemėje. Bet jeigu sėklą laistysime pažinimu, patirtimis, ji būtinai sudygs ir sunokins nuostabų vaisių.
Tikiuosi, kad antrasis „Minčių žvėrynas“ įkvėps atsakingiau vertinti ne tik tai, ką kalba kiti, bet ir savo pačių mintis bei poelgius. Aš patarimais dalinuosi, bet nė vieno nebruku, nevadinu geriausiu. Pasirinkimo atsakomybę palieku skaitytojui. Atsakymus kviečiu pelnyti žinių astangomis ir patirčių prakaitu.“

Eva Tombak

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2020-09-30