Mieli senjorai,

įgyvendindama projektą „Iššūkis tau – Žiniasvydis“ Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka meta iššūkį SENJORAMS. Kviečiame organizacijas, jungiančias vyresnio amžiaus žmones, senjorus priimti iššūkį ir dalyvauti interaktyviame žaidime „Sumanūs senjorai žaidžia Žiniasvydį“. Visą savaitę, nuo lapkričio 5 iki 12 dienos, Jūs galite registruotis ir žaisti interaktyvų Žiniasvydį.

Registruojantis reikia nurodyti sutrumpintą organizacijos pavadinimą, savo vardą ir pavardės pirmąją raidę, visa tai surašant be tarpų. Galima naudoti iki 15 raidžių. Pvz., BočiaiKotrinaV arba PamarioElyteB arba TAUJonasB ir t. t. Taip galėsime nustatyti, kiek organizacijų žaidime dalyvavo.

Žiniasvydį gali žaisti ir jokioms organizacijoms nepriklausantys senjorai. Tuomet registruojantis Jūs turite nurodyti tik savo vardą ir pavardės pirmąją raidę.

Žiniasvydžio nugalėtojus lems didžiausias surinktas taškų skaičius, kuris priklausys nuo Jūsų teisingų atsakymų ir atsakinėjimo greičio. Nugalėtojai bus paskelbti lapkričio 13 d. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos interneto svetainėje www.silutevb.lt ir feisbuko paskyroje. Jų laukia prizai!

Nepamirškite sekti naujienų, spauskite „Like“ mūsų puslapyje bei pasidalinkite nuoroda su savo draugais.

Sėkmės žaidime!

Žaidimas: Žaidžiam!Spausk čia

 

Žaidimo instrukcija

[list type=”check”]
 • Žaidimą galima žaisti kompiuteriu, planšete arba telefonu iki lapkričio 12 d. Vėliau prie žaidimo prisijungti galimybės nebeturėsite.
 • Paspaudę ant nuorodos turite prisiregistruoti. Registruojantis reikia nurodyti sutrumpintą organizacijos pavadinimą, jungiančias vyresnio amžiaus žmones, senjorus, savo vardą ir pavardės pirmąją raidę, visa tai surašant be tarpų.
  Galima naudoti iki 15 raidžių.
  Pvz., BočiaiKotrinaV arba PamarioElyteB arba TAUJonasB ir t. t.
  Dalyvių skaičius neribojamas. Iš tos pačios organizacijos gali žaisti neribotas dalyvių skaičius.
 • Užsiregistravę galėsite pradėti žaidimą.
 • Ekrane pamatysite klausimą ir atsakymų variantus, iš kurių turėsite pasirinkti vieną ir ant jo paspausti.
 • Jūs turite lygiai vieną minutę, per kurią turite pasirinkti savo atsakymą.
 • Nespėjus pasirinkti atsakymo, jis bus fiksuojamas kaip neteisingas.
 • Atsakę į klausimą, spauskite mygtuką NEXT.
 • Po kiekvieno klausimo bus parodyta, kiek taškų gaunate ir kelintoje vietoje esate. Vieno klausimo vertė – iki 1 000 taškų. Taškų skaičius priklauso ir nuo atsakinėjimo greičio.
 • Atsakius į paskutinį klausimą bus parodyta bendra taškų suma, sistema ją automatiškai užfiksuos. Baigę žaidimą tiesiog išeikite iš programos.
 • Pasibaigus žaidimui skirtam laikui, lapkričio 13 d., bus nustatyti žaidimo nugalėtojai. Juos skelbsime Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos svetainėje ir feisbuko paskyroje. Sekite naujienas!
[/list]

 

Smagaus Jums laiko žaidžiant ir sėkmės žaidime linki Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus darbuotojai.

Spausdinti
Facebook komentarai
Atnaujinta: 2020-11-05