Stebuklai bibliotekos Vasaros kiemelyje

Vasara – stebuklų metas, o stebuklai labiausiai patinka vaikams. Tuo įsitikino ir Šilutės socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro auklėtiniai (socialinės darbuotojos Lina Venckė ir Vilija Kostrubė), dalyvavę Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vykusiame skaitymo skatinimo programos „Au‘Ginu skaitymą“ renginyje. Bibliotekininkės pasistengė, kad vaikams linksmybių ir mažų stebuklų nepritrūktų. Vasaros kiemelyje vyko kiemo žaidimas-viktorina „Proto vinys“. Čia netrūko juokingų ir visiškai rimtų klausimų apie knygas ir skaitymą.

Tuo tarpu pievelėje susibūrusius jaunuosius renginio dalyvius aplankė pasakų personažai. Vaikai gavo užduotis piešti pasakų herojus ir atspėti iš kokių pasakų jie atkeliavo. Labiausiai visus pralinksmino judriosios kiemo rungtys. Dalyviams draugiškai pasiskirsčius į dvi komandas teko tariamomis varlėmis, kengūromis ir net žąsimis tapti, kad įvairias sportines užduotis būtų galima atlikti.

Stebuklai tai ar ne stebuklai, bet visiems buvo gera, smagu ir linksma. Nesutrukdė net karšta vasaros diena. Renginio pabaigoje vaikams padovanotas knygų skaitymo krepšelis „Au‘Ginu skaitymą“. Juk vasaros atostogos be knygų skaitymo ir bibliotekos nebūtų tokios malonios.

20160726_145724 - Kopija IMG_9385 - Kopija IMG_9399

Spausdinti
Facebook komentarai