Šeimų žaidynės Degučiuose

DSC00323Šilutės F. Bajoraičio viešosios  bibliotekos  Degučių  filialo  bibliotekininkė  Elena Dragūnienė kartu su Degučių bendruomene „Rytdiena“ prie Degučių paplūdimio surengė linksmąsias šeimų žaidynes. Sugužėjo didžiulis būrys vaikų, tėvelių ne tik iš Degučių, bet ir iš aplinkinių kaimų. Geras oras, daug įvairių sportinių žaidimų sutraukė gausų dalyvių būrį. Jauniausio žaidėjo amžius – du metukai, o vyriausio – septyniasdešimt.

Ko tik nevyko: patys jauniausieji pūtė burbulus, metė į krepšį kankorėžius, rinko kiaušinius, išbandė savo jėgas greičio rungtyse, jaunimas žaidė futbolą, tinklinį, traukė virvę. Tėveliams irgi nebuvo kada nuobodžiauti, jie dalyvavo įvairiose rungtyse.

Degučių biblioteka pasiūlė naują pramogą – šventės dalyviai turėjo galimybę žaisti gigantiškų šaškių turnyre. Vyko ilga ir įtempta kova tarp jaunimo ir senjorų. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti prizais.

Šis turnyras surengtas vykdant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Inovatyvūs pramogadieniai kartu su biblioteka“.

DSC00316 DSC00318 DSC00324

Spausdinti
Facebook komentarai