Ž. Naumiesčio gimnazijos mokiniai išbandė žaidimą - Grindopolis

Interaktyvūs užsiėmimai Šilutės rajono moksleiviams

Spalio 6 dieną F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje lankėsi Šilutės r. Kintų pagrindinės mokyklos 6–7 klasių mokiniai su mokytojais Laimondu Taroza ir Sonata Rangiene. Užsiėmimų metu vaikai išbandė interaktyvius „IMO Learn“ kubus. Dalyviai buvo suskirstyti į komandas ir mesdami kubą, pagal ant jo esančią raidę, turėjo išvardinti kuo daugiau šalių, vardų, miestų, gyvūnų, maisto patiekalų pavadinimų. Vėliau vaikai turėjo sustatyti kubus taip, kaip buvo nurodyta užduotyje. Taip jie mokėsi bendrauti tarpusavyje, dalyvauti komandiniame žaidime. Taip pat, pasitelkdami kubus lavino savo sportinius sugebėjimus atlikdami pusiausvyros išlaikymo pratimus. Pasibaigus visoms užduotims  bibliotekos svečiai buvo pakviesti išbandyti sportinę estafetę – Lazerių labirintą.
Žemaičių Naumiesčio gimnazijos 6b klasės mokiniai kartu su klasės vadove Jurgita Beitiene F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje lankėsi spalio 8 dieną. Mokiniai, susiskirstę į keturias komandas, žaidė interaktyvų žaidimą „Grindopolis 2.0“. Žaidimo metu vaikai daugiau sužinojo apie Mažosios Lietuvos regioną ir Šilutės krašto istoriją, etnografiją, kultūros paveldo objektus, žymias asmenybes, tradicijas, papročius, architektūrą, meną, muziką ir kt. Pasitikrinę žinias jie išbandė savo vikrumą Lazerių labirinte.

Ovidijus Normantas,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Informacijos skyriaus vyresn. bibliotekininkas

Užsiėmimai su kubais Vaikai lazerių labirinte Vaikai išbandė interaktyvius kubus Pusiausvyros laikymasis Mokiniai lazerių labirinte. Mokiniai atsakinėja į žaidimo Grindopolis klausimus Lazarių kambario išbandymas Kubų ridenimas Jaunimas lazerių kambaryje Gimnazistai žaidžia Grindopolį

Spausdinti
Facebook komentarai