Menininkė D. Rauktytė prie savo kūrinių (1)

Daivos Rauktytės tapybos darbų parodoje pražydo gėlės

Spalio 29-osios popietę Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filiale vyko vietos gyventojos Daivos Rauktytės tapybos darbų parodos ,,Pabiro pasklido spalvoti žiedai..“ pristatymas.

D. Rauktytė – buhalterė pagal profesiją ir menininkė iš pašaukimo. Gimė ir augo Šilutėje, prieš keturis metus įsikūrė Grabupiuose. Parodos autorė pasakojo, jog tapyti pradėjo ne taip seniai, prieš kokius 5–6 metus. Jai labai patinka kurti, visada svajojo tapyti tik vis nedrįso. Pati pradžia buvo nedrąsi, nes tapyti  mokėsi pati. Parodos autorė, paklausta, kodėl pasirinko tapyti gėles, atsakė, jog tiesiog taip išėjo – buvo pavasaris, žydėjo alyvos, paskui pienės, tulpės ir kitos gėlės. „Tapau viską, bet gėles tapyti smagiausia, nes myliu švelnų grožį“, – parodos atidarymo metu kalbėjo dailininkė. Iš tiesų, kiekvienas jos nutapytas paveikslas kupinas jaukumo, šilumos. Negali nepastebėti į juos įdėto darbo, kruopštumo ir meilės.

Parodos atidarymo metu susirinkę dalyviai klausėsi kraštiečio saksofonininko, Šilutės meno mokyklos saksofono klasės mokinio Pauliaus Šapalo atliekamų muzikinių kūrinių.

Pasibaigus renginiui tapytoją sveikino dailės mėgėjai, draugai ir artimieji, negailėję pagyrų talentingai menininkei.

Kviečiame aplankyti D. Rauktytės tapybos darbų parodą, kuri Šilutės F. Bajoraičio viešosios  bibliotekos Grabupių filiale veiks iki lapkričio 15 dienos.

Daiva Kaktienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Grabupių filialo bibliotekininkė

D. Rauktytė pasakoja dalyviams apie savo kūrybą. Saksofonistas P. Šapalas

Spausdinti
Facebook komentarai