Gerų darbų kalendorius jau baigtas!

F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje jau kvepia Kalėdomis

Rodos, ką tik buvo vasara, visi džiaugėmės atostogomis, saule bei šiluma, o šiandien atsivertę kalendorių skaičiuojame, kad iki laukiamų metų švenčių liko šiek tiek daugiau nei mėnuo. Laikas skrieja nenumaldomu greičiu, o darbų galo nesimato, tačiau turbūt niekas nedrįs paneigti, kad kalėdiniai darbai yra patys maloniausi ir teikia daugiau džiaugsmo nei įprasti.

Kaip ir kiekvienais metais prieš adventą Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka organizuoja Kalėdines dirbtuves, o į veiklas skuba registruotis visi, norintys pasigaminti Gerų darbų kalendorių. Lapkričio 19 dieną į biblioteką sugužėjo Šilutės Pamario progimnazijos ketvirtos klasės mokiniai su mokytoja Audrone Mikloviene. Gerai nusiteikę, susipažinę su edukacijai skirtomis priemonėmis bei aptarę užsiėmimo eigą, klausydamiesi kalėdinių dainų vaikai kibo į kūrybinius darbus. Užduotis – Kalėdų tematika papuošti voką, įdėti į jį kiekvienai advento dienai skirtą užduotį bei saldainių. Dekoruoti vokai buvo sukabinti ant rėmo, papuošto šviečiančia girlianda.

Smagiai praleidę laiką, patyrę daug gerų emocijų bei prisiskanavę saldumynų vaikai grįžo į mokyklą nešini advento kalendoriumi.

Bibliotekininkams džiugu, kad mokytojai noriai bendradarbiauja su biblioteka, aktyviai dalyvauja veiklose bei skatina vaikus lankytis knygos namuose.

Pagamintu Gerų darbų kalendoriumi vaikai papuoš savo klasę, jį kasdien smagiai atidarinės ir  visi kartu lauks švenčių.

Tuo pačiu primename, kad nuo lapkričio 1 dienos tęsiasi skaitymo skatinimo akcija „Kalėdos su knyga“ ir bus renkami Metų nominacijų laimėtojai, todėl kviečiame visus, kurie dar neužsiregistravo, suskubti tai padaryti. Akcija tęsis iki gruodžio 20 dienos. Dalyvauk ir laimėk F. Bajoraičio viešosios bibliotekos bei rėmėjų įsteigtus prizus. Paskubėk!

Kristina Kelmelienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus vyr. bibliotekininkė

Dalyviai dirbo įsijautę Vaikams netrūko idėjų kaip papuošti advento kalendoriaus vokelius Vaikai su entuziazmu pradėjo gaminti gerų darbų kalendorių Vaikai išlaisvino savo kūrybą Vaikai ant vokų lipdė angelus Puošiant vokus prireikė ir draugų pagalbos Pūkiniai kamuoliukai imitavo snaiges Pirmasis vokas jau baigtas Pagrindinis voko puošimo akcentas –eglutė Į kūrybinę edukaciją įsitraukė ir mokytoja Edukacijai buvo naudojamos įvairios puošimo detalės

Spausdinti
Facebook komentarai