Dvi sesės, kuriančios grožį

Dvi sesės, kuriančios grožį

Balandžio 28 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Usėnų filiale vyko poezijos ir dailės vakaras, skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei ir Usėnų 300-osioms įkūrimo  metinėms.

Usėnuose gyvenančios Laimutė Tūmienė ir Irena Bakutienė – meniškos sielos sesės, kuriančios grožį. Laimutė kuria eiles, o Irena tapo. Bibliotekoje atidaryta Irenos tapybos darbų paroda. Tai autoportretai, skirti artimiems žmonėms, bei Šilutės krašto gamtos vaizdai.

Laimutė savo eiles skiria mamai, tėčiui, sesei. Renginio metu buvo skaitomos eilės apie pavasario vaizdus, meilę, žodį, viltį, nerimą. Eilėraščius skaitė duktė Gitana, sesė Irena, bibliotekos lankytojai Zigmas, Mija bei bibliotekininkė. Skambėjo moterų vokalinio ansamblio  „Smiltė“ atliekamos dainos (vadovė Dalia Svirskaitė). Renginyje dalyvavo sesių Laimos ir Irenos mama.

Tai buvo pirmas sesių renginys ir kūrybos pristatymas visuomenei. Jos abi papasakojo apie savo vaikystę Balčių kaime, apie savo įkvėpėjus, apie tai, nuo kada pradėjo kurti. Tai labai šiltos, meniškos, aktyvios Usėnų bendruomenės narės.

Padėkos žodžius tarė sesių, laisvalaikiu mėgstančių vaidinti ir dainuoti, palaikytojos – Usėnų bendruomenės pirmininkė Aldona Rauktienė, vokalinio ansamblio „Smiltė“ vadovė Dalia Svirskaitė bei etnografinio mėgėjų teatro vadovė Jūratė Daugalienė.

 

Onutė Miliauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Usėnų filialo bibliotekininkė

Dvi sesės, kuriančios grožį Dvi sesės, kuriančios grožį Dvi sesės, kuriančios grožį Dvi sesės, kuriančios grožį Dvi sesės, kuriančios grožį

Spausdinti
Facebook komentarai