Sumo

Mokiniai konstravo ir valdė robotus

Gegužės 3 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Usėnų filiale vyko robotikos užsiėmimai, kuriuos vedė  Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos vyresn. bibliotekininkas Ovidijus Normantas. Tai robotų konstravimo bei valdymo užsiėmimas, vykdomas pagal projektą  „Programavimo studija“ (projekto vadovė Sandra Jablonskienė), finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

Usėnų pagrindinės mokyklos 6 klasės mokiniai turėjo ne tik robotą sukonstruoti, bet ir išmokti jį padaryti judresnį, labiau pritaikytą lenktynėms, kliūtims įveikti, žaisti futbolą  ir „Sumo imtynių“ varžybose.

Užsiėmimo metu įgyta naujų žinių, lavinti smulkiosios rankų motorikos įgūdžiai, mokytasi darbo komandoje ir patirta daug teigiamų emocijų.

Mokiniams labai patiko konstruoti. Jie puikiai susitvarkė su visomis užduotimis. Džiugina tai, kad robotų konstravimas yra labai smagi ir jaunimo mėgstama veikla. Laikas praleistas tikrai ne veltui. Vaikų emocijos liejosi per kraštus. Taigi buvo įdomu ir naudinga.

 

Onutė Miliauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Usėnų  filialo bibliotekininkė

Kliūčūų įveikimas Moksleivės valdo robotus Pamokos pradžioje konstruojami robotai Renginio dalyvis Robotų futbolas Robotų konstravimas Robotų valdymo sistema Usėnų pagrindinės mokyklos moksleiviai Vaikų pasitarimas

Spausdinti
Facebook komentarai