Atsakinėja į klausimą

Kintų daugiafunkciniame vyko stalo žaidimo turnyras

Gegužės 11 dieną Kintų daugiafunkciniame centre vyko stalo žaidimo turnyras „Keliauk ir pažink Šilutę“. Šio turnyro tikslas – jaunimą supažindinti su Šilutės miesto bei rajono istorija, architektūros paminklais, kultūra, kitais įdomiais faktais apie pamario kraštą, taip praplečiant žinių bagažą.

Integruotoje pamokoje dalyvavo Kintų pagrindinės mokyklos 5–10 klasių moksleiviai.ir mokytojai. Dalyviai pasiskirstė į komandas. Moksleiviams Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos bibliotekininkas paaiškino žaidimo taisykles. Nieko nelaukę mokiniai kartu su mokytojais pradėjo žaidimą. Susirinkusieji susikaupę ir atsakingai, kupini geriausių emocijų startavo, o kartu įgijo daugiau žinių apie Šilutę. Žaidimo metu vaikai galėjo atsakyti į kai kuriuos klausimus pasitelkdami kortelėse esančias nuotraukas.

Kaip jau įprasta, pasibaigus stalo žaidimui mokiniai pakviesti aptarti žaidimą, pasidalinti mintimis ir naujais faktais, papasakoti, ką naujo sužinojo, kokia šios integruotos pamokos nauda. Kiekvienam teko pasakyti po faktą, kurį įsidėmėjo žaisdami.

Dėkojame mokytojoms ir bibliotekininkėms už pagalbą organizuojant šį stalo žaidimo turnyrą, skirtą šiemet Lietuvos Respublikos Seimo paskelbtiems Jaunimo metams.

Norinčius pasinaudoti šia bibliotekos paslauga – žaisti stalo žaidimą „Keliauk ir pažink Šilutę“ – kviečiame suburti 2–6 asmenų komandą bei atvykti į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyrių (Tilžės g. 10, I aukštas) arba filialus.

Ovidijus Normantas,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Informacijos skyriaus vyresnysis bibliotekininkas

Moksleiviai žaidžia stalo žaidimą Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai žaidžia stalo žaidimą Mokinys skaito klausimą Mokytoja skaito klausimą Moksleiviai komandiškai atsakinėja į klausimus Visas būrys jaunimo Stalo žaidimo pristatymas Stalo žaidimo pristatymo akimirka

Spausdinti
Facebook komentarai