Traksėdžiai

Laisvalaikis Traksėdžių bibliotekoje

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių  filiale spalio mėnesį vyko popietė „Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“ įveiktas!“, į kurią susirinko iššūkį įveikę jaunieji  skaitytojai. Šiais metais jų buvo 16,  tokiam pačiam skaičiui skaitytojų nepavyko iššūkio įveikti.

Popietėje aptartos visos užduotys. Norintys įveikti vasaros „Skaitymo iššūkį“ turėjo perskaityti 5 knygas. Džiugu, kad dalyvavo ir patys jauniausieji, ir vyresnio amžiaus skaitytojai. Visi, įveikę vasaros skaitymo iššūkį, apdovanoti dovanėlėmis – knygomis ir knygų skirtukais. Pasidžiaugę prizais, visi nusprendė, kad šiame iššūkyje dalyvaus ir kitais metais.

Traksėdžių filialas buvo prisijungęs ir prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“. Bibliotekos lankytojai galėjo turiningai, kūrybiškai ir prasmingai leisti laiką. Smagu, kad dalyvavo vaikai ne tik iš Traksėdžių, bet ir iš kitų miestų, atvykę vasarai paviešėti pas giminaičius ar senelius. Jie smagiai leido laiką bibliotekoje, dėliojo dėliones, žaidė stalo žaidimus, pačius jauniausius atlydėdavo tėveliai ar seneliai.

Vaikams labiausiai patiko edukacinis  užsiėmimas, kurio metu savo rankomis mokėsi  pasidaryti lėlytes iš siūlų. Sesutės Gabija ir Saulė atsinešė jau namuose padarytas lėlytes, tad dalyviai jau turėjo pagamintus pavyzdžius. Užsiėmime dalyvavo 12 dalyvių, kurie su dideliu susidomėjimu ir noru gamino lėles. Žingsnis po žingsnio, pasinaudojant instrukcijomis ir sesučių patarimais, vaikai pasidarė po naują žaislą ir smagiai praleido laiką kartu.

Smagu, kad kiekvienas lankytojas surado jam artimą veiklą ir turiningai leido laiką bibliotekoje.

 

Vida Pozniakovienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Traksėdžių filialo bibliotekininkė

Spausdinti
Facebook komentarai