Apsilankyk magiškoje knygų karalystėje

Literatūros vidudienis „Apsilankyk magiškoje knygų karalystėje“

Spalio 6 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filiale svečiavosi Gardamo progimnazijos pirmokai. Juos atlydėjo mokytoja Sonata  Kurmienė.

Atkeliavęs  ruduo  sukvietė vaikus į klases. Prasidėjo nauji mokslo metai. O pirmokėliams jie pirmieji. Namie liko mylimiausi žaislai. Kiekviena diena vis kitokia neriant į mokslo ir žinių pasaulį.  Neišmoksi ir nepažinsi naujų dalykų be knygučių, todėl ypač svarbu su jomis susidraugauti ir apsilankyti jų karalystėje.

Renginio pradžioje pirmokai apžiūrėjo jų amžiaus grupei skirtas knygutes. Šiandien ta diena, kai  jie galės knygučių parsinešti į namus. Norint tai padaryti reikia daug ką žinoti, todėl bibliotekininkė supažindino vaikus su bibliotekos taisyklėmis, papasakojo, kaip reikia knygutes saugoti.

Susirinkę pirmokai padainavo dainelę apie raides, kurias jie mokosi pažinti, o neužilgo jau bus tas momentas, kai knygutes skaitys savarankiškai.  Kaip kiekvienoje knygų karalystėje, taip ir šioje vyksta stebuklai. Bibliotekoje besilankantys nykštukai vaikams paliko dovanėlių  ir „Priesaiką“, kur surašyta, kaip privaloma elgtis su knygutėmis. Pradžioje visi kartu garsiai ją pakartojo,  vėliau pasirašė.

Nepastebimai greitai prabėgo laikas. Kiekvienas mokinys išsirinko jam patikusias knygas  ir nuo šios dienos bibliotekoje bus jau  ne svečiai,  o nuolatiniai lankytojai ir skaitytojai.

 

Virginija Langienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Gardamo filialo bibliotekininkė

Apsilankyk magiškoje knygų karalystėje Apsilankyk magiškoje knygų karalystėje Apsilankyk magiškoje knygų karalystėje Apsilankyk magiškoje knygų karalystėje Apsilankyk magiškoje knygų karalystėje

Spausdinti
Facebook komentarai