Ž.Adomaitienė pasakoja apie savo kūrybą

Žydrės Adomaitienės tapybos darbų parodos pristatymas Gardame

Birželio 29 dieną Šilutės F. Bajoraičio  viešosios bibliotekos Gardamo filiale svečiavosi Žydrė Adomaitienė (Šilutė), kuri pristatė savo tapybos darbų parodą „Prisilietimai“.

Ši kūrėja ne tik piešia. Ji yra dainų autorė ir atlikėja. Gardamo miestelis ypač svarbus Žydrei. Vaikystėje čia lankydavosi pas senelius. Dar ir dabar prisiminimuose ją aplanko Tenenio upelio pakrančių grožis, šaltiniai,  laumžirgiai ir  pievos, pilnutėlės įvairiaspalvių lauko gėlių.  Moteris čia jaučiasi kaip namie.

Renginio pradžioje parodos autorė papasakojo, kas įkvėpė piešti. Ji yra nuolat ieškantis ir kuriantis žmogus, todėl išbandė įvairias piešimo technikas. Piešimas  Žydrei buvo patrauklus ir įtraukiantis, norėjosi nuolatos kurti ir tobulėti. Šiuo metu ji piešia pagal savo dainų tekstus, o paveikslų apimtys tapo kur kas didesnės.

Renginio metu Žydrė pasakojo apie bibliotekoje eksponuojamą parodą, deklamavo eilėraščius, atliko savo kūrybos dainų. Visų susirinkusiųjų širdis sušildė atliekamų dainų melodijos, o biblioteką užpildė romantinė atmosfera.

Nepaprastai greitai prabėgo laikas. Renginio pabaigoje susirinkusieji padėkojo parodos autorei už nuostabiai praleistą laiką, už tai,  kad leido  prisiliesti prie jos kūrybos, pakilti virš kasdienybės, o širdyse išsinešti kažką geresnio, šviesesnio ir gražesnio. Palinkėta kuo didžiausios  sėkmės visur ir visada.

Virginija Langienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Gardamo filialo bibliotekininkė

Parodos autorė Ž.Adomaitienė Gardamiškiai dėkoja Ž.Adomaitienei

Spausdinti
Facebook komentarai