dešinėjeK amilė Kiudytė, kairėje Eva Valiūtė

Mados tendencijos popietė „Sekti mada kvaila, o atsilikti juokinga“

Birželio 25 dieną po ilgos pertraukos Gardamo bibliotekoje vyko naujausios mados tendencijų popietė „Sekti mada kvaila, o atsilikti juokinga“, dalyvaujant drabužių kūrėjai Raimondai Meiliutei. Renginys skirtas Gardamo miestelio šventei.
Visuomet miela ir smagu bendrauti su savais. Tą dieną susirinkusieji galėjo tai pajusti, nes Raimonda užaugo Gardamo miestelyje, čia jos šaknys, gyvena artimiausi žmonės. Raimonda – drabužių modeliuotoja ir siuvėja. Jos kūrybinių minčių ir darbo pastangomis audiniai tampa įmantriausiomis ir puošniausiomis proginėmis bei vestuvinėmis suknelėmis. Tąkart atkeliavo ne viena, o su pagalbininkėmis Kamile Kiudyte ir Eva Valiūte, kurios pademonstravo Raimondos Meiliutės sukurtas ir pasiūtas vestuvines sukneles. Neseniai Raimonda Šilutėje atidarė vestuvinių ir proginių drabužių siuvimo ir nuomos saloną „Studija R“. Kelias iki salono atidarymo ilgas. Prieš tai ji dirbo siuvėja pas dizainerę Juliją Žilėnienę (Julia Janus) ir A. McQueeno mados namuose Londone.
Susirinkusius ypač sudomino Raimondos darbas Londone ir aukštosios mados užkulisiai. Buvo įdomu sužinoti kaip vyksta drabužių kolekcijų kūrimas iki pasirodymo ant podiumo. Tai yra ilgas ir kruopštus darbas, tobulinant ir atrenkant tai, kas geriausia. Per metus būna tik dvi kolekcijos, o madų demonstravimas užtrunka tik dvidešimt minučių. Dirbant pasirašomos sutartys, neleidžiančios platinti informacijos apie darbą. Buvo įdomu paklausyti apie naujausias mados tendencijas, kas jas lemia ir formuoja.
Laikas prabėgo nepastebimai greitai. Susirinkusieji padėkojo Raimondai ir palinkėjo sėkmės įgyvendinant savo kūrybines idėjas salone „Studija R“.

Virginija Langienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Gardamo filialo bibliotekininkė

Dešinėje Kamilė Kiudytė, viduryje Raimonda Meiliutė, kairėjeEva Valiūtė Raimonda Meiliute ruošia Kamilę Kiudytę vestuvinės suknelės pristatymui

Spausdinti
Facebook komentarai